Új hozzászólás Aktív témák

  • marella

    csendes tag

    válasz icecave #492 üzenetére

    Pesten voltam az OptikMednél, és a PRK-s módszert válsztottam!
    a műtét előtt azért eléggé izgultam, de a Xanax,amit adtak,az segített...mondjuk én kettőt kértem,de azt mondták elég az 1 is:)és téleg az volt,pedig ideges természetű vagyok :B
    előtte érzéstelenítettek, jó párszor cseppentettek a szemembe, komolyan az hosszabb idő volt,mint maga a műtét. a kezelés alatt semmit sem éreztem, csak hát láttam...végülis inkább pszichésen volt kellemetlen,mint fizikálisan,mert az a tudat, h kapirgálnak a szememen,hát nem túl jó...de a kaparás volt olyan másfél perc (se), a lézer meg kb olyan 15-20 mp.Pikpak megvolt,nem is gondoltam h ennyire hamar,és h ennyire nem fogok semmit sem érezni!aztán rögtön láttam utána,csak homályosan,de máris jobban mint azelőtt...
    nekem a műtét utáni napon sem volt gondom,hanem az azt követően szúrt,égett meg minden,és tökre fényérzékeny volt, nekem kellett a kísérő,mert amúgy sem vagyok pesti!de sokat aludtam, és átvészelhető volt,de téleg nem kellemes,de hát ennyit téleg megér!:)mostmár nem fáj,csak még fáradékony, de napról-napra 1re kevésbé!néha vannak apró látási zavarok, de belefér, gondom nem volt még belőle:)

Új hozzászólás Aktív témák