Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsaby_77

    kezdő

    Szervezünk klánt!
    Remélem nem a farmolásra helyezik a hangsúlyt, mert akkor én lépni fogok ...
    Nem leszek valami pénzes tapló utánpótlás bázisa ... :(((
    Jó lenne, tényleg csapatosan lehetne komolyabb lootért kalandozni, meg esetleg szintén magasabb jutalomért arénában PVP-zni, vagy területekért klán háborúzni. Abban még benne vagyok, hogy a gyártóépületeket lehessen lúúútolni, de ha a ládákat is lehet korlátlanul fosztogatni, akkor esélytelen lesz a fejlődés csak játékkal. Hiába van csapdád, ha kinyitja a medkites ládát a tolvaj, akkor peched van, mert maradhat reggelig ... ;]
    Ha nincs kőfalad, akkor akár 5 perc alatt is elvihetik a legjobb cuccaidat, aztán törölheted magad, ha meguntad ... :((
    Majd meglátjuk!
    Más. Folyamatosan változtatják a játékot. A bázisban is vannak olyan dögök, akik eddig nem vettek észre, ha lopakodtál, most meg jönnek, mintha muszáj volna.
    Egyébkén már módosították a droprate-kat is. Piros kupon kevesebb esik, és az eddig alap cuccok (vezeték, csapágy, tranzisztor, stb) is kevesebb mint eddig volt. Legalább is én így érzem. Mondjuk mindenből van egy ládányi, így nem igazán zavar ... :DD

Új hozzászólás Aktív témák