Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsaby_77

    kezdő

    Djuree:
    Nem biztos, hogy lesz reset! Emlékszem a The Last Stand: Dead Zone-ra. Kongregaten indult és egy darabig marha pici volt a játéktér. Találn 4-6 körzet. Semmi multi, csak ehhez hasonló játékmenet: Aztán kb 8-10 hónap alatt szinte minden bekerült a klánharcokkal együtt. A kerületek száma felment kb 40-re, és szintfüggően jöttek a zombalekok.Jól megoldották, remélem itt is hasonló lesz a szitu.
    Azért érdemes most tápolni, mert később lehet azok a cuccok kellenek majd tömegévem amit most még elviszek haza, mert van rá helyem ... ;-) Az említett játékban is mire kinőtte magát teljesen annyi nyersanyagom volt, hogy nem kellett gondolkodnom mit szeretnék craftolni. Igaz ott nem a mennyiségre volt limites az inventori, hanem a tárgy típusára. Volt is 8000+ kábelem, áthoznék ide pár kilométert ... :DD

    SzTotyy:
    A kuponok kis kártyák zöld(20)/sárga(25)/piros(30). Bunker Alfa 1-es szinten "válthatod be" őket a futószalagos termináloknál (zárójelben a szükséges mennyiség a ládához) minden 2 napos reset után! Mint írtam zöld/sárga nem gond, de a pirosból csak akkor lesz meg a 30 két nap alatt, ha a bunker teljes kiirtása mellet a piros területeket farmolod, mert itt találhatsz a ládákban! ;]
    A szomszédos NPC bázisok kb 90%-a kifosztható NORMÁL fejszével Keresd a lvl1-es falat! :)
    Ahol nem tudsz bejutni oda meg készíts Iron hatchet-et, aztán kopogj be vele az ahol engedi, de vigyázz, mert max 2 falat lehet kibontani vele, és a falak maxi életerősek lesznek, ha elhagyod a területet (legalább is én így tapasztaltam ....) :U

    Kispéé:
    Alkatrészeket az NPC karaktereknél, Alfa bázis sárga és piros kuponos ládájában, illetve a Smugglers 2-es 3-as küldetésen találhatsz! Nekem mindkét területen volt már, hogy mindkét dobozban volt Engine part! :C
    Fork, meg Gas tank CSAK az Alfa piros ládájában lehet ha jól tudom, mert olyan alacsony az egyéb helyeken a drop rate-ja. Nekem Fork ott volt, azért is álltam rá a bunker kiirtására a piros kártyákért! ;]
    A csókának én lapátot szoktam adni, mert azt olcsóbb craftolni, meg max lvl2-es páncélszettet. ;-)
    A terelgetéshez elég egy fáklya, ha kiirtottál mindenkit, akkor mögé állsz, majd inventory, és egy pillanatra kézbe veszed a fáklyát. Erre a kis büdös megindul előre, majd mögé állsz, inventory, fáklya .... Kicsit hosszadalmasabb, de így nem b*sz meg az ideg, mert ha belevezeted a kerítésbe :W Akkor bedilizik, és futkározik, mint pók a falon. Időlimit pedig NINCS!!!! :R

    SzTotyy:
    Lvl 99 a max, és NINCS elég pont, hogy mindent megtanulj! Most tettek be új cuccokat, így még kevesebb választható maradt. Azért nem kell aggódni, nekem van 102 pontom amit nem osztottam el, és mindent megtanultam ami a túléléshez kell. Mondjuk a Sawblade, meg a Cruser pl nincs közte, mert az Airdroppokból/Alfa és Smuggler ládákban van elég. Igaz én csak a bunkerben használom őket. :P

    PS: A piros kuponos láda dob gázmaszkot, de én szerintem nem érdemes bemenni a gas chamreba, mert a két szekrény nem ad elég jó cuccokat. ÉN félreteszem a 4-6 szint megnyitása utáni időkre, hátha ott jobban fog kelleni.
    PS2: Nem a konzol! :DDD A Tradernél ha van rá időd, akkor vedd le a cuccaidat, és miután megnézted, hogy mit kér nemes egyszerűséggel adj 3 pofont neki ököllel! Az eredmény, hogy legepóznak/vernek a p*csába kb 5 másodperc alatt, és rövid töltögetés után már otthon is vagy! Magadhoz veszed a szükséges cserecuccokat, és irány a Trader! Odaérve felveszed a hulládnál hagyott cuccaidat, és mintha mi sem történt volna mehetsz barterezni! ;]
    A Bunker Alfa, Smuggler, Trader, Airdrop, Shipwreck, Planecrash, és a Rest stop NEM RESETEL az idő lejárta előtt! Ha viszont KÉTSZER MEGHALSZ, akkor CSAK a második hullád marad meg! Erre kéretik figyelni, mielőtt megkapnám, hogy én azt mondtam .... :P Ezzel Ugye ez a Smugglernél lehet gond, ha lever a horda, és otthagytál cuccokat. :DD Hidd el már én is jártam így! Két M16, és egy teljes szett Tactical armour fájt a tudásért .... :W
    PS4: Ez sem ... ! :) Ha kérdésed van írj, amint tudok válaszolok!
    PS5: Bocsi, ha egy kicsit hosszúra nyújtottam!
    PS6: PS3 nincs, ne keresd! ;-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák