Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stihl024

    junior tag

    válasz PALEDOG #1094 üzenetére

    Figy van fent egy videóm,210-ből csináltam 250-est Hairun szettel és Farmertec főtengellyel ez kb 7 hónapja volt. A csávó egy tulok csak a gázt húzza és sosem vesz piros Stihl olajnál jobbat.Karbantartás nála a légszűrő ecsettel lekotrás és ennyi.A gép gyérítésben megy azóta is.Jobb a Hairun henger mint a Farmertec de drágább is picivel.Nicasil bevonatos és megy rendesen ,biztos elmarad a gyáritól de megy.Bontottat 250-hez nem találsz, vagy minden szökőévben.Farmertec elég pontos,jól megy de nagyon tré a kidolgozás.Le kell sorjázni a portokat ,sőt nekem a felömlőbe benne volt még a grafitos homok az öntésből.Othoni felhasználásra bőven megteszi mindkettő.Azt vedd alapul,hogy az első Kínai gépemmel az első hónapban ledaraboltam 150 köb akácot. Ha az kibírta akkor egy jobb Kínai szett háztájiba bőven elfut hosszú éveket.

    [ Szerkesztve ]

  • mzso

    veterán

    válasz PALEDOG #1094 üzenetére

    Értem én, hogy nem szereted az elektromosat. Én leginkább arra voltam kíváncsi, hogy valaki próbálta-e már.

    "Az, hogy volt egy videó amin jobb volt a villanyos mint a benzines... Puff neki. Ezer meg ezer videó meg megmutatta, hogy nem."

    Nyilván, ha gyengusokkal hasonlítják össze. Biztos van sok fos is. Az enyém elég jóra sikeredett.
    Az elektromos (is) olyan jó mint amilyenre csinálják. Ami abból következik, hogy elektromos az az hogy nem füstöl, éget, büdösít, szennyez, zabál benzint, zajong annyira és hogy nem csak akkor van nyomatéka amikor pörgeted mint az állat.

    Nekem nem ér meg a sok extra vesződséget, pénzt, égető füstöt, bűzt, szívást ami a benzinessel jár. Biztos sokan szeretnek benzines javítgatásával, karbantartásával hobbizni, én nem.
    Nyilván, ha költeni szeretnék akkor elektromosból is drágábbat vennék, de az igazság az, hogy az életben nem hozná be az árkülönbözetet egy 150-200 ezres gép.

    "Tényleg nem kell bemásolgatnod mire válaszolsz."

    Úgy lehet egyértelműen válaszolni valamire. Amúgy az emberek össze-vissza félreértelmeznek és reagálnak hülyeséget.

Új hozzászólás Aktív témák