Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz Spec #9 üzenetére

    3-4 évet már biztos nem fog érdemi szinten kibírni az akku egy erőgép esetében. Egyszerűen az ember nem figyel úgy oda rá mert nem használja napi szinten. Az autóba is sok akkut cserélnek ennyi idő után pedig az folyamatos "törődést" kap. Ez egy kis kertészetbe sztem tökéletes megoldás lehet mert ott napi szinten foglalkozva van vele és nem zavarja a szomszédokat sem. Gally fára és ágazni a 120 sztem jó és az a kerti kategória, de 54eft a 236 most, ami már abszolult használható alkalmanként vágni is és tüzelőt aprítani is. Itt maximum ami probléma az az üzemanyag keverés de nekem van literes keverőm. Cca 3 tank benzint felkeverek és töltögetem.Keveset fogyasztanak már nagyon. A gyertyát vagy 4-5 évig ki sem kell szedned, a légszűrő meg a Husikba előszűrésen át kapja a levegőt zárt fedéllel, alkalmi használt mellett szezononként elég kifújatnod. A füst sem sok mert a rendes olaj low smoke és az új gépek vissza vannak vezetve a hengerbe újra égetni, katalizátor stb. Szerintem bár melyiket veszed elégedett leszel de gazdaságilag még a benzines a nyerő amíg nincs érdemi előrelépés akkuk terén.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák