Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzozo

    senior tag

    válasz updog #18699 üzenetére

    Én amikor szóltam lent a közös képviselőnél hogy rakatnék fel a fürdőbe költségosztót, ott ült még egy idősebb igazgatósági tag meg a gondnok. A kk. nem tudta hogy ez hogy működik, az öreg elkezdett visítani hogy akkor mindenki másnak megváltozik a szorzója!!!!

    Ez az egyik valid probléma, nekem a relatíve új (10-15 éves) radiátorokhoz voltak papírjaim hőleadásról, műszaki paraméterekről. Amikor a droid jött felszerelni és beprogramozni a kütyüt, hiába lóbáltam neki, fogalma nem volt mit csináljon. Ránézett, azt mondja ez "új, fehér, szép", és akkor a három előre programozott random értékből beállította az egyiket.

    Aha, oké.

    Ha nagyanyámnak két kereke lenne akkor ő lett volna a motorkerékpár - sztori :) Főleg ha csak egy picit is nem zár valamelyik szelep 100-asan akkor egy feltöltött rendszer nyomásával spriccol azonnal a világba a víz ott, ahol mókolnak a radiátorral.

    Nálunk mindenhova tettek fel elzárót alulra is, illetve felül a termoszelep. Nálam egyből a beköltözéskor lyukadt ki az egyik radiátor, télen. Elzártuk, lakaptuk, és ott voltak a csonkok az egész fűtési szezonban - csak nyáron tetettem fel újat.

    Arról nem is beszélve, hogy a pincetárolók tele vannak radiátorokkal. Mi faszért? :) Normális ember szerintem az első adandó alkalommal viszi el a MÉH-be némi pénzt szerezni, vagy csak dobja ki a következő lomtalanításkor...

Új hozzászólás Aktív témák