Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz sakal83 #18035 üzenetére

    Huhh elegge durva stilusod van, funda 8 evest kikerem magamnak, tudok szamolni, 2x 4 evest mondtam nyilvan... 8 eves sajat volt 6 evig gyak. nem fizetve [akkor me'g havidij se volt], de csak h a 2 ev 30% plusz szabfelt kihasznaljuk ha addigra lesz penzunk [lett].
    Basszus alacsonyabb torl + elotorl nyilvan 6 havi torl.reszlet feletti reszt de ugyan mar hadd ne magyarazkodjak emberi oldalrol amikor penzugyi szempontot elemzunk. Nemreg torlesztettem 1 eves hitelt 8 ho utan, az is megerte, elotorl dijjal egyutt. A lakashitelem csak a lakashitel ket kedvezmenye miatt nem szontettem me'g meg [26-ban jar le]: funda [utolso 3% kamatos] es eg.pt [onsegelyezo resze, mielott belekotnel]. Ha ezek nem lennenek, mar torlesztettem volna akar 0-ra, attol fugg.
    Map most van, de aki most kezdi a hitelt annak semmi biztositek h mire megtakaritana akkor is lesz. Es ahhoz h 5 ev mulva azt a majdnem 5%-ot kivegye, ahhoz dec31 kell tbsz-t nyitni nem elobb, es jan 2 kivenni. Mindan mas esetben virtualis a 4.95% ehm.

Új hozzászólás Aktív témák