Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Ariadne #5261 üzenetére

    Tégla. Amúgy meg nem hiszem hogy ott fogok lakni addig amég esetleg eljut a ház addig (én sem tervezek egyelőre egy 5-6 évnél többre), hogy leváljon a főtávról, főleg hogy a lakóközösség nagy részét mintha nem is érdekelné a dolog...
    Mindenesetre elkezdek kutakodni valami jó ár-érték arányú cucc után, amire érvényes a pályázat is (amit még mindig nem néztem át, hétvége vagy jövő hét lesz belőle, de akkor szerintem igénybe veszem a felajánlott segítségedet :) ).
    A helyzetet kicsit bonyolítja, hogy pont az ajtó mellett van a radiátor, tehát még több hő szökhet ott el, tehát meg kellene találnom az optimális megoldást.

    szerk.: tényleg, a pályázat elbírálása nektek mennyi idő volt? Csak hogy tudjam kb. mivel kalkuláljak.
    Ill. kivitelezőhöz kötik, vagy az mindegy, az a lényeg hogy az útmutatóban lévő követelményeknek megfeleljen a beépített nyílászáró?
    Ill. még erre figyeltem fel : "lejárt esedékességű, 60 napot meghaladó adó- vagy adók módjára behajtható köztartozással bír," - ha nem fizettem még mindig be az illetéket, akkor az itt para? :U Ugyanis az előszerződés alapján szabták ki, a szerződésmódosításban meg változtak dolgok (anyám haszonélvezeti jogot szerzett pl.) és az alapján meg még mindig b.szott az APEH kiküldeni bármit is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák