Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoltan6

    őstag

    válasz Mate #33308 üzenetére

    ezért szoktam én úgy csinálni,hogy akkor ennyi lesz kb.az anyag.ezeket vedd meg,vagy elmegyünk megvesszük együtt.de sokan megbíznak az emberben aztán azt mondják itt a pénz,vedd meg inkább te az anyagot.

  • Stafni

    aktív tag

    válasz Mate #33308 üzenetére

    Amit írtam történetet, ott a burkoló nem ajánlotta fel, hogy mit kell beszerezni. Hanem ő hozza az anyagot és a fele kell neki előlegbe. Volt egy másik ember 2 hete beszéltem vele, nagy ígérgetés volt, hogy x néven már be is írt a telefonba és jön megnézni. Amikor nem jelentkezett rácsörögtem, kiderült, hogy be se írt, de most mindképpen beír és majd szombaton felhív, hogy szombat, vasárnap jön ide. Azóta se jelentkezett. Ott is beszéltünk anyagról, hogy ő akcióban ennyiért hozza. De a csempeárus alacsonyabb összeget mondott amit én említettem neki. Szerintem ezért nem jelentkezett. Tegnap egy másik burkoló is valami hazugsággal lerázott. Kicsit paprikásabb a hangulatom a szokásosnál, mintha leprás lenne az ember. Bádogos se jött el, pedig többször ígérte. Itt 100nm körül van a burkolat. Itt nem 2 zsák ragasztó kell! Nem vagyok olyan helyzetben, hogy el tudnám viselni, ha mégse jönne vissza az ember. Nekem nincs bajom azzal sem, ha a fele munkára elkéri a pénz amit elvégzett. Ismerten embernek nem szeretek előre pénzt adni. Főleg nem úgy, hogy a mapei-es emberekre keresve a neten rémtörténetekre akadok. Meg amikor az olxen keres embert a mapei által kiajánlott szaki, és a felmérésnél közli, hogy nem ő jön csinálni a munkát, hanem egy alkalmazott.
    Nem tudom, hogy érthető e a félelmem, de nem szeretném magyarázni tovább a dolgokat. Esetleg próbáljatok majd egy házat felépíteni generálkivitelezés nélkül, aztán értitek miről van szó. :)

Új hozzászólás Aktív témák