Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exodion

    aktív tag

    válasz Teaway #111390 üzenetére

    Remek, hat ez nem sokat mondott nekem de koszonom.

    1) Felhivtam az E.on -t elpanaszoltam a jelenseget. Termeszetesen, eloszor jo lenne ha atnezetnem mert o folvesz hibajegyet de ha a "sracok" nem talaljak hibasnak a kismegszakitot akkor 6800Ft kiszallasi dij es nem csinalnak semmit.

    2) Visszahivtam a villanyszereloket akik csinaltak a lakast; odabent minden fasza, a kintihez nem nyulhatnak hozza :DDD .

    3) Visszahivtam az e.on-t, kijottek a "sracok" es igy karacsony elott magikus ranezesre (teljesen komoly nem tortent SEMMI, kinyitotta az ajtot es ranezett kb 1.5-2m tavolsagbol... az egesz kb 5-6mp volt, meg kozelebb sem hajolt):
    - ennek semmi baja, majd 6800Ft lesz a kiszallasi dij a szamlan

    Szoval ki nem cserelik csak akkor ha a szaki megmondja a tutit hogy az hibas. De arra egyikuk (sem az eonos csoka, sem a villanyasz akik bent szereltek) se mondott semmit hogy akkor ez most azert old ki mert erzekenyebb (lehet cserelni mondjuk olyanra ami nem ba**na le az aramot az egesz lakasban mert egy 6.5W-os spot izzo eldurran a 12nm szoba sarkaban?) vagy a benti schneider kismegszakitok nem idevalok.

    Az eon csak az oraig nezi, a masik meg csak az oratol. Jelen esetben a kinti kismegszakito meg az ora elott, a benti meg utan van. Akkor most ezzel mit kene kezdeni? :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák