Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joghurt

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz gerisz23 #101427 üzenetére

    Nettó 75 m2 körül lehet.

    A jövőt egyikünk sem látja, minden megoldásnak vannak kockázatai. Pl. egy következő kormány nem dörgölőzik annyira az oroszokhoz, vagy a megújulókat preferálja a mátrai lignit helyett. Esetleg igazságtalannak találja és megszünteti, hogy a legnagyobb villák és medencék gázfűtését jobban támogassa, mint egy visszafogott fogyasztású, kis méretű lakást. Nem véletlenül alakult pl. úgy, hogy míg nálunk a gázcirkó az alap (plusz a hulladékot égető kályha), az angoloknál én szinte csak elektromos fűtéssel találkoztam.
    Btw, a tárolási díjat már most is vaskosan fizetjük: Amit éjjel megtermel Paks, azt a csúcsidőszakban dupla áron vesszük vissza az osztrákoktól. Pl. ezért.

    #101428 Morris: Nem láthatatlanul írsz, csak érzésem szerint nagyon másban gondolkodsz, mint amit kérdeztem. :)
    A kazáncserét sem gondolom túl olcsónak, plusz radiátorok, szobánként termosztátos csap? A napelem miért is humbug?

    #101428 macilaci78: Köszönöm; ilyen jellegű gondolatokra voltam kíváncsi. Nekem még az érintésvédelmi kérdések + csak minősített szerelő, valamint a későbbi javíthatóság volt aggasztó.

    A tej élet, erő, egészség.

Új hozzászólás Aktív témák