Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    Sziasztok!

    Először is, elnézést hogy állandóan írok a topicba, de nem tudom más emberek véleményét kikérni a témában mert nem ismerek senkit aki szakember.

    Szigeteléssel kapcsolatos problémáim vannak.
    Tavaly, lassan 1 éve hogy felkerült a 10cm polisztirol szigetelés, Polifarbe-tól lett rendelve, Polifarbe teherautó hozta ki, szóval egészen biztos hogy nem gagyi táblák vannak fent a házon.

    A helyi szakember nem rendszerben gondolkodott, tehát a ragasztó az Baumit, illetve a háló sem Polifarbe.
    A ragasztást sem "jól" csinálta mint utólag megtudtam az internetről, ő pogácsával ragasztott, nem pedig a pont-perem módszerrel.

    Kicsit hepe-hupás volt a fal, az indítósín-nél vízszintbe állította a dolgokat, de kicsit kellett rajta ékelni, gondolom nem ez miatt repedt szét sok helyen a szigetelés.

    Lettek itt ablakok cserélve a szigetelés előtt, és vésés is volt, de nem gondolom hogy ennek így kellene kinéznie.

    Tehát a problémám az hogy vízszintesen nagyon sok helyen repedések jelentek meg, illetve az ablakok körül nem lett pluszban hálóval megerősítve, ott is elrepedt a vakolat.

    Két kis ablak lett vésve, utána szigetelve. Ezek az ablakok felett legalább 30cm magas repedés van ami függőleges?! :F

    Csatolnék egy kis videót a repedésekről, illetve pár fényképet.

    Még annyit hogy ez egy 70-es években épült ház, a vakolat ami rajta van azzal sose volt semmilyen baj, nem volt sehol semmi hibája.

    Felhívtam az előbb a szakembert, kérdeztem hogy hát ez mégis hogy lehetséges, mondta ő hogy hát ez nem normális, dehogy igazából nem tudja. Kérdeztem ha le lesz festve ezek a repedések el fognak tűnni örökre? Mondta hogy azt se tudja, igazából ő semmit se tud ahogy kivettem a szavaiból.
    Azt tudom hogy nem ez az első ház amit szigetelt és máshol nem volt probléma a munkájával.

    Milyen megoldással lehet ezt kijavítani?
    A ház fele van leszigetelve, ez eddig 350 ezer forintba fájt nagyjából.

    Kérem aki teheti nézze meg és segítsen hozzászólás formájában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák