Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    2 aranyszabályom van felújítás témában:

    1. mindig legyél otthon az elejétől a végéig. a mester néha elbizonytalanodik és ha nincs ott a gazda (pl. szomszédnénit megkérős eset van), biztosan meghoz pár rossz döntést helyetted. még akkor is, ha nagyon egyszerű és előre letárgyalt dologról van szó.

    2. ha meg már úgyis ott lábatlankodik az ember, akkor digitgép elő és fotó, fotó, fotó. hasznos lehet mikor csőrepedéskor a korábbi fotós dokumentációt megnézve már tudod, hogy a szivárgó kiállás feletti (és nem alatti) csempét kell a flex-szel megbüntetni. jobb, mint tippelgetve feltárni a fél fürdőszobát csövek után kutatva. nekem most 1152 db fotóm van a különböző felújításokról, összesen 750 mega. ez külön jó lehet egy későbbi eladáskor. egyrészt potenciális vevőnek betekintésre(!) nálad, így nincs annyira zsákbamacska-effekt. hogy eladáskor lehet-e ténylegesen plusz lóvét kérni érte nem tudom, de én 1-200 e forintot biztos fizetnék egy ilyen plusz doksiért...

    a fentiek közben unaloműzésként lehet figyelni, memorizálni, titkos keverési arányokat lejegyzetelni és a gyorsabb munkát elősegítendő keménykávékat főzni.

Új hozzászólás Aktív témák