Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    válasz Kiskokó #88468 üzenetére

    Azt a macskabajuszát neki! Hál Isten nem tervezek teljesítménynövelést. Inkább azon morfondírozám, hogy a házon belül lenne jó esetleg a felújítás, mert hát 30 éves, de azt hozzá kell tennem, hogy semmi, de semmi gondunk nem volt eddig. Amúgy alu az egész ház, ha jól gondolom. Amit furcsállok, hogy az elmúlt 2 hétben 3 izzó is tönkrement, és mind3 leverte a lenti és a fenti kismegszakítókat is. Emiatt kezdtem el gyanakodni, hogy öregecske a hálózat. Bár amilyen hagyományos izzókat gyártanak manapság...

    (#88196) beers és mindenki aki szaki ebben:
    A csengős kérdésemet tovább vittem. Eldöntöttem, nem én leszek az, aki ezt megszereli, leszedtem a takaró műanyagot, ez a látvány fogadott:

    Az hagyján, hogy egy sima konnektornak nincs hely, de itt több a kábel mint mint én azt elképzeltem. :)) Tegyük fel, csak egy kósza gondolat erejéig, hogy ha mégis tennék fel egy tök egyszerű, sima falon kívüli aljzatot, akkor elég lenne az a két vezeték, amelyikből az egyiken mértem a cerkával? Tényleg nem fogok neki állni, jobban féltem az életem azért, csak kíváncsiságból. Bah, mit nem adnék ha jobban figyeltem volna általánosban a fizika órán.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák