Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz adalbert1 #7520 üzenetére

    Épp én is ablakilag vagyok elfoglalva, tavaly már futottunk egy kört, akkor halasztva lett a projekt, most decemberig mindenképp meg kell csináltatni, különben bukjuk a 30%-os pályázati támogatást. :O
    Én is Kömmerlinget néztem, az ablakcentrumtól kértünk tavaly árajánlatot, idénre nem lett drágább egyébként. Az indexes topikban annak idején sokat mászkáltam, azt szűrtem le, hogy a jó profil mellé jól dolgozó cég is kell, ugyanis a profilból ők állítják össze az ablakot, és ha nem jól dolgoznak, hiába a neves profil. Viszont igazán jó céget senki nem tudott ajánlani ott sem... :(
    Egyelőre maradok az ablakcentrumnál, 600k-s árajánlatot kaptunk három hagyományos ablakra (bukó-nyíló egybe), egy erkélyajtóra meg egy kisablakra, aluredőnnyel, felhúzásgátlóval meg aereco szellőzőkkel, ötkamrás Kömmerling profil háromrétegű üveggel, gázzal, tíz év garanciával. Tény, hogy ez az egyik legjobb k értékű ablakuk, a redőny is piszok drága dolog, és én a szellőzéssel sem akarok spórolni, ezért is ennyi. Most még kérek máshonnan is ajánlatot, de sokkal kevesebb biztosan nem lesz, ha minőségben nem akarok alábbmenni és nem akarok...

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák