Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz sketchifun #71492 üzenetére

    legyen tiszta:
    nem érdekel, hogy fizetős az óra leszerelése, helyben akartam fizetni mikor beadtam a szolgáltatás megszűntetésére vonatkozó igényemet, _nem lehet_ kifizetni, majd holnap jön mail blabla, amiről kiderül h 2-3 hét múlva jön, egy órát hallgattam a nyomorult automatát
    sőt, mondtam felárat is fizetek csak takarítsák el, azt sem lehet
    az viszont már külön vicc, hogy még nekem kell állásdíjat fizetni következő hónapra is, mert nem méltóztatnak eltakarítani az órát, hagyjuk már ( :
    miután megkaptam az új villanyt leokézva, másnap mondtam fel a gázos szerződést, ne legyen már két hónap átfutási ideje egy ilyen hatalmas bonyolult műveletnek
    - itt jegyezném meg, az elműs ellenőrzést is én intéztem el két hónappal szerződéskötés után:d mivel a villanyász érthető okból addig nem akart semmihez nyúlni -

    ha már törvény akkor ártatlanság vélelme, vagy jönnek végzéssel vagy hozzám nem jönnek be, ennyire egyszerű, illetve beszélgethetnek az ügyvédemmel is - illetve mint mondtam 20e ft-ért 10 percre bejöhetnek ( : ha épp jó kedvem van, mert a lakás meg az én tulajdonom, a szolgáltatásuk pedig nem érdekel, az meg nem az én dolgom, h valamikor valaki a mérőhelyet lakáson belülre tette, ugyanis nem én voltam az, ha nem tetszik az illtékeseknek saját ktsg-ükön meg lehet szüntetni lopás lehetőségét is -
    van egy olyan tulajdonsága a készülékeknek, h nyomot hagynak a falon, parapetet nem is tudnék megoldani, kémény körül kicsit más ojjektum' lesz, ott sem, fürdőben szintén nem, és bukik a gáztűzhely is, azon egyszerű oknál fogva h elektromos főzőlap lesz a helyén, persze lehet a konyha közepén lopom a gázt, ráadásul csövek nélkül (((( :

    az egész világot fogom veszélyzetetni esetleges gázszivárgással, hiszen én nem érzem a gáz szagot, ja de érzem, akkor ez bukott:)
    csak hogy ez is tiszta legyen, egy óra után levágott és dugózott cső pontosan az az állapot ami most is van nálam, vagy bárkinél aki valamiért akár csak a gáztűzgelyet leveszi a rendszerről, mert nem véletlen van a fő csap kitalálva
    gázos levágja és lehegeszti, ugyanezt fogják az illetékesek is csak előtte leveszik az órát és utána dugóznak
    - macilacinál nem egészen értem h vették le a csapot és hegesztettek utána, mélyen hallgat, pedig érdekelne:) -

    gipsz tippet köszi

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák