Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz macilaci78 #69571 üzenetére

    Hajopadloval nem vag,ok meg tisztaban
    Az mar biztos, h szaraz a parketta alatti resz is, hetfore tervezem az egesz likvidalasat, de eddig ugy nez ki bolta fodem valahol 1,2-1,5m kozti fesztavval, az kiontve betonnal kb 10cm vastagon, azon koho salak 10cm vastagon, ezekre merolegesen szeles deszkak es ezen van a parketta
    A betonon 5*10 cmes szarufak, tavolsagukat meg nem tudom, de ezeket hagynam, errre mennenek az osb lapok
    Salakot felszedem, szerencsere eleg tomor, a helyet v lepesalloval, v gyapottal v granulatummal kitoltom, tetwjet biztos granulatummal, szepen fekudjon ala teljesen az osb retegnek az egesz
    Az egeszre valami vastagabb folia v a betonra v mindkettore? Utana osbre alatet szivacs es hajopadlo
    Ha jol ertettem inkabb szelessegben szeretnek tagulni, de ha a paratartalom kozel azonos akkor nem nagyon fognak es lerakas elott 1-2 hetet alljanak majd a lakasban
    Lattam 4e-tol 25ig mindent, melyiket erdemes? Kemenyfat is lattam 4ert, inkabb afele hajlok, van valami tipus ami bevalt v kb mindegy? 5-6ere kijonne nme nem bannam:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák