Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Intel fan11 #67497 üzenetére

    Kadbol is csatornaba megy a viz, nyilvan azon a reszen van a bibi, utana mar szabad a viz utja
    Teljes beepitesnel is ellwnorizni kellett volna, nalam ott volt a csavar, h a fofolyoben mozgott a tegladarab egy ideig, hol engedte a.vizet hol fekezte, lehet nalad is mokazik a tormelek, mar ha az van benne

    Szerk: szivesen, design mellett figyelj arra mennyire sik a burkolo, furdo nalam kb 4nm volt, ugy voltam vele nem gond ha 5-10e nme, biztos orok elet meg egy nap, aztan baumaxos sracok felvilagositottak papiron jol hangzik sok minden ( : ket lapot egymasra raksz es ha hintaznak akkor nem sik vmelyik lap, v mindketto, olyat ne vegyel, burkolo is hozott anyagbol dolgozik, csodakra nem kepes
    Meretekre is nyugodtan ranezhetsz, mert nem feltetlen konstans
    Es tenyleg tobb legyen, ha kesobb akarsz venni es valami csoda folytan lesz, a szinarnyalat mar boztos nem az, volt h ket egymas melletti doboznal is kulonbozott, az egyik mar masik gyartasbol volt, csak leatem mi van, ezt is a baumaxos sracok matekoztak le nekem
    - sajnalom h bezart, nem volt mindenben a legolcsobb de sok hozzaerto volt etiben legalabbis biztos, extra segitsegert soha nem fogadtak el penzt, azert palinkat vitem, az ellen nem tiltakoztak ( : -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák