Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsimano

    őstag

    sziasztok!
    hátha tudtok tippet adni! A helyzet :) :
    Amikor beépítették a konyhások az elszívót, valószínű nem tettek bele pillangó szelepet (ha az a neve) mert most amikor nagyobb a hideg es a szél úgy sűvit befelé a levegő, hogy csak na...és akkor most jön a kérdés: most egy ilyen szimpla rovarhálos szellőzőrács van betéve:

    van valami olyasmi amin ezen felűl teljesen le lehet takarni elhuzva egy kis bütyköt? nem tudom hogy érthető-e amit kérdezet :) mint régen az egyszerű kompakt gépeknél amikor nem automatikusan nyílt az objektítakaró hanem egy kis pocokkel kellett elhuzni a takarot :)

    Ez úgymond egy ideiglenes megoldás lenne, amig meg tudom oldani a pillangószelep beszerelését, mert így néz ki:

    Itt a felnyÍlo lapot le kell szerelnem különben a kürtöt eltakaró fa szerkezetet nem tudom leszedni, és gondolom oda kell beiktatni a szepelet...és gondolom ez kicsit hosszadalmasabb művelet lenne, főleg ha még 3 gyerkőc körülöttem szaladgal :D

    Netán valamit nagyon elnéztem akkor előre is köszönöm , hogy felhívjátok rá a figyelmemet és előre is köszönöm a tippeket!
    udv
    b.

Új hozzászólás Aktív témák