Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Intel fan11 #111631 üzenetére

    Nem sok mobilgarázst láttam eddig, de annál a néhánynál mind nagyobb volt a betonplacc valamennyivel, mint maga a garázs.

    Viszont az szerintem iszonyat tróger gyártói hozzáállás, h kivétel nélkül nyitott az összes alja... Mint ha valamilyen tudatos egér és patkánytanya célzattal építenék az emberek..
    Tényleg nem értem, h erre miért nem találtak ki valamilyen egyszerű megoldást.

    Nem tudom h az milyen profilból lesz, trapézlemez, vagy sík, de én esetleg valami hasonló
    gumiprofilon gondolkodnék (mod. itt még nagyobb a választék). Ha alul zártszelvény fut, akkor valahogy ráültetni az egészet a gumiprofilra (ez felveszi a talaj egyenetlenségeit is), ha pedig lemez, akkor a lemez élére keresnék valamiyen UV álló gumi alapú élvédőt.

    mod.
    Purhab, ragasztóhab ha külső ha belső szerelés, nem látszó ragasztó / tömítőként szolgál.. sérülékeny, rálépsz, nekitolsz valamit és idővel ha nincs bezárva ugyanúgy elöregszik.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák