Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    válasz kirkri #1183 üzenetére

    Visszajött az enyém is ma hiánypótlásra.

    Érdekesség, hogy nem az 1-es számú nyilatkozattal dobták vissza, az csont nélkül átment úgy, hogy a 2-es és a 3-as pont nem volt aláhúzva, csak a 4-es. (Nekem egy korábbi nyomtatványom volt, ezen még csak a 4-es volt megcsillagozva.)

    Hátha másnak is hasznos lehet, két dologban kértek pótlást:

    1; Ikerházban lakunk és a tulajdoni arányok az ügyintéző számára nem voltak egyértelműek a lekért tulajdoni lap alapján, így kért tőlem egy hitelesített adásvételi szerződést. Már kerestem a neten a közeli közjegyzőket, hogy készíttetek hiteles tulajdoni lapot, de szerencsére előtte még felhívtam a MÁK ügyintézőt, aki bírálta a pályázatunkat. Kiderült, hogy nem kell közjegyző, csak miután feltöltöttem az adásvételit, a dokumentum hitelesítés gombra rá kell nyomni és ezzel megvalósul a követelmény.

    2; Sehol nem szerepelt az anyagköltség tételes lebontása, ezt pótoltatnom kellett a kivitelezővel. (Eddig senkinél nem olvastam, hogy ez követelmény lenne, hogy ez új elvárás, vagy csak egyik ügyintéző kéri, a másik meg nem, azt nem tudom.) Szerencsére ez sem probléma, már meg is van a tételes anyagköltség kimutatás.

    Az ügyintéző nálam is nagyon segítőkész volt, ez nagy pozitívum!

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák