Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ladybug

    őstag

    válasz Algieba #627 üzenetére

    Uramisten. Borsózik a hátam azoktól, amiket írsz. Hogy lehet ennyi gyűlölet és gonoszság Benned? Jaj azoknak az állatokank, akik a közeledben vannak.
    Te beteg vagy. Kérlek hagyj fel ezekkel a hszekkel, mert kiráz a hideg tőled, és szörnyű, hogy milyen gondolataid vannak.

    Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

  • Kidus

    őstag

    válasz Algieba #627 üzenetére

    ''Ezért ítéltem halálra, és nem azért mert ''mély depresszióm halálvágyát vetítettem ki rá''. (Ezt a marhaságot...)''
    Mondd mar meg, kitol ideztel, mert tolem biztosan nem.
    Egyebkent errol a ''halalra iteltem'' dologrol is megvan a velemenyem.

    ''Kinek is kellenének ilyen csuva vidéki macskák? Bolhásak, férgesek''
    Ez a te/ti felelossegetek, bizony el kell oket vinni oltasra, es kell nekik adni fereghajtot, meg eloskodok ellen kezelni.

    ''Mázli kandúr gennyes harci sebektôl ékes''
    Kasztralas. Nostenyeknek szinten ivartalanitas. Ez is a te felelosseged.

    ''félvadak, pimaszak, a szomszédhoz is beszökdösnek kaját lopni''
    Ha nem foglalkoztok veluk, ilyenek is maradnak. Ezen az ivartalanitas reszben segiteni tud, masik reszben pedig az, ha valoban rendben vannak tartva, es foglalkoztok veluk.

    Ilyen allapotban, igy elhanyagolva ne is csodalkozz, ha senki nem akarna oket elvinni. Persze ez a helyzet az allatoknak sem tul kenyelmes, de ha mar miattuk nem mozdulsz, legalabb sajat magad miatt vidd el oket allatorvoshoz, a fentebb leirtak figyelembe vetelevel.

    Konnyen itelkezel, es akarsz eleteket elvenni. Csak mert neked nem kenyelmes. Vagy mert gyulolod oket. Nem szamit, hogy csak allatok, az sem, hogy nem a te allataid, es hogy valaki szereti oket. Te majd elviszed es majd jol elaltatjak oket, mert a lapat nem jott be. Szerinted ez a normalis hozzaallas? Komolyan?

    Assuming Control

  • Den

    veterán

    válasz Algieba #627 üzenetére

    figyelj, az hogy első haragodban beírsz vmi keményet, és mindennek elmondod a macskákat, kiirtásukat előrevetítve,még elmegy, de amit azóta csinálsz, az a macskakedvelők, és úgy általában a jóérzésű fórumoók provokálása.

    Ettől sem ők nem fogják kevésbé szeretni a macskákat sem a te problémád nem oldódikmeg. úgyhogy elsőés utolsó figyelmeztetésem, hogy hagyd abba

    www.simson4t.hu

Új hozzászólás Aktív témák