Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Kidus #607 üzenetére

    Nem rúgtam bele, felkaptam és eldobtam, ahogy a szemetet szokás.
    Utálom a macskákat. Anyám hóbortja, hogy aranyos, védeni való... dögök... A mostani 4 kölyökkel 13 macska van a háznál. Csoda, hogy elfogyott a türelmem? Ez nem állatszeretet, amit anyám tesz, hanem szimpla gyengeség. Amint lesz plusz pénzem, és anyám nem lesz itthon, mindet elvitetem és kifizetem az elaltatásukat, de a hulláikkal már nem óhajtok bajlódni. Sok kisállatnak ástam már sírt, de macskának nem fogok.

    Babszem végre kinyitotta bal szemét, csak könnyes, sérülést nem látok. Szerencsére.

    Fura az állatszeretetem, idôhöz és pénzhez kötött: orvosi költségek, eledel stb, minden be van osztva, ha valami felrúgja az ütemtervet, akkor azon állatok, akik nincsenek benne az én keretemben, jobb ha menekülnek elôlem. Vége az ifjúságom naív állatimádatának. A macska dúvad a szememben, és nem adok neki kegyelmet, ha felbôszít. Ami bosszantó szemét, azt eltakarítom. Ennyi. És a macskák esetében nálam már szól a harang.

    Ui.: Adtam fel hirdetést. Egy macskát vittek volna el, de azt meg nem adta az anyám.
    Nincs más választásom, mint a gyors eltüntetésük.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák