Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Vaze #27984 üzenetére

    Én is táppal növesztettem mega kutyámat, de most nyersezünk. Illetve néha táp (suliban ha kell). De ha lesz másik kiskutyám, akkor őt tuti nyerssel fogom felnevelni. Számomra természetesebb, közelebb áll a kutyához, a húsok, inak tépése erősíti a rágását, tisztítja a fogát, és mégis kevésbé unalmasabb egy kis hús, pár karika sárgarépával+almagerezddel+rizzsel+tojással, mint minden nap tápot enni. Ma nyúl, holnap kacsadarabok, holnapután kis vadhús (disznót minden tekintetben kerüld, vagy főzd kb. 1,5 óráig!)
    A másik oldal a táp. Nem tartom rossznak egyáltalán, mert abban meg elvileg benne van koncentráltan minden ami kell nekik. Kényelmesebb, tisztább mint a hússal babrálni mindig. Teljesen jó megoldás, csak leírtam, hogy én mit tennék. Mindenhol vannak kérdések, húsnál az, hogy mit evett az az állat, az az állat hol legelt, a legelőt mivel permetezték, tápnál meg az, hogy tényleg benne van-e amit mondanak? A kutyádon amúgy is látod, hogy jó kaját kap-e? A szőrén, kedvén egyből kiütközik. ;) Topicgazdánk esküszik a tápra, és gyönyörű is a kutya bundája. Én ezzel ellentétben nyersezek, de én is mindig kapom a dícséretet, hogy szép a bunda. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák