Új hozzászólás Aktív témák

  • #16729600

    törölt tag

    válasz Kidus #18438 üzenetére

    Igen érdekes kísérleti körülmény lenne, ha valaki megtámadna és a védelmemre kelne a Beagle.persze nem zárom ki teljesen ,hogy megtörténne, de szerintem megijedne, elfutna, vagy elbújna inkább :)
    Azért is használják olyan nagy számban kísérleti alanynak a laborok, gyógyszergyártók ,mert még injekciózás és kisebb műtéti beavatkozások során sem kap még feléje se az embernek.A linket pedig köszönettel beszúrom akkor újra, Beagle Rescue Project.Mindenki aki teheti nézze meg a megható videót és ha módja van támogassa őket,némi lével ( én megtettem )
    A ráhangolódással viszont egyetértek veled,ahogy így jobban átgondolom.Viszont van egy ellentmondás benne. A fajtára jellemző falkasorrend és társas viszony sokat fakulhatott, mióta nem létezik a kutya,mint önálló természeti lény a háziasítás miatt.Ezer évek teltek el és a Darwini törzsfejlődésben az emberközeli szocializáció biztosan nyomot hagyott és nem egyenértékű ma egy kutyafalka hierarchiája, mondjuk a farkasfalkák szigorú és változatlan belső törvényeivel.

    (#18441) philoxenia Sajnos csak a saját kutya fajtámon keresztül tudom leírni a tapasztalatokat,mivel más fajtákról behatóbb ismerettel nem rendelkezem. Az enyém egészen eddig ( míg a vadásztársáság helyi emberei fel nem kerestek és jelezték,hogy veszélyes amit művel és hajtja a vadakat,és esetleg lelőhetik miatta.) Heti 2-3 alkalommal el volt engedve az itteni erdőségekben kalandozni.Reggel huss,estére mindig megjött,halál kifáradva és dzsuvásan.Egy deka súlyfelesleg sincs rajta,szóval az agresszió mentességet ennek a tükrében mondom.Nem egy panel kedvenc, hanem egy jól karbantartott sportos blöki,aki úgy van tartva,hogy a kopó ösztönei kielégüljenek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák