Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet

    senior tag

    válasz Cathfaern #28 üzenetére

    szasza_1-nek igaza van, tényleg jobb ha veszel TV-t, mert mellette még tudsz gépezni. Sokszor a TV csak háttérzörejnek kell. :DDD
    Mind ezt 3év kollégium és 3év albérlet mondatja velem.

    Mellesleg nekem is van egy KWorld TVtunerem és hááááát nem egy nagy szám, bár nem volt drága, valami 8000Ft volt 2 éve.

    A multkor láttam a haver ATI TVtuenres kártyáját, nem a legújabb kártya, nem tudom pontosan melyik, de gyönyörű képe volt. Neki is LG 795FT monitora van és nála a kép mintha DVD-t néznék egy 100Hz-es TV-n, nálam meg a KWorld egy átlagos Videoton TV képét ha nyomja, feltéve ha nagyon tiszta az adás.

    Eddig kb. 5 másik lejátszó programot próbáltam ki a gyárin kívül, de egyikkel se nagyon akart menni, pedig a gyári lejátszó nem nagy szám. A teletext gyors, de túl kicsi az ablak amiben látom és nagyítani nem lehet rajta.

    Az, hogy FM rádió legyen a TVtunerbe szerintem fölösleges, mert ha van net ott a netradio, ha meg van rádio a szobába (általában valaki úgy is hoz a koliba) akkor meg minek.

    Jah ha veszel külső TVtunert akkor USB-set természetesen, és olyat ami divx-be tömörítve is tud felvenni. Sajnos a legtöbb kártya csak Mpeg-be tud felvenni vagy valami avi-ba de akkor egy átlagos 1,5 órás film is elfoglal vagy 5GB-ot, azt meg utána le kell tömörítened. A divx-es TVtuner ezt megspórolja neked.
    Távirányító viszont nagyon jó ha van! Azt az egyet imádom, még a KWorld-ben is. :DD

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák