Új hozzászólás Aktív témák

  • simonzé

    addikt

    válasz Cathfaern #47 üzenetére

    Akkor mondanám: csak az első képet néztem meg, ami magát a tunert ábrázolja. Azonnal látszik, hogy ezen csak a sárga RCA aljzat van, mellette egy Svideo, mellette meg egy sima jack dugó a hang miatt. Ha belegondolsz, a sárga RCA a képet viszi át, nincs hozzá hang... Szeretsz halkan Péesezni? :) Mert arra ez nagyon jó. ;]
    Azt viszont nem tudom, hogy a külső tunerek az USB-n viszik-e át a hangot is, vagy ezt át kell kötni egy kábellel a hangkártya line injére. Mert ha ez nem így van, megnézhetnéd, hogy létezik-e olyan átalakító, ami a két RCA hangsávot (piros/fehér kábel) egy jack dugóba közösíti. Valami Y közösítőre gondolok. Ha van ilyen, és a képen látható tuneren a jack dugó a hangBEmenet, akkor arra köthető a hang, és hepi. (Ezen kicsit meglepődnék, mivel a hangerő tudtommal csak a hangkártyán keresztül szabályozható...)
    Sajna elég tapasztalatlan vagyok a külső tunerek terén, így pl. ez a hangátvitel számomra egy fehér folt (USB, vagy jack/jack kábelen át? :F) Viszont adnék egy tippet: a 2004 márciusi PCWorldben vagy 6 különböző külső tunert teszteltek, szerintem érdemes lenne elolvasnod. Kerestem a hétvégén, de nem találtam meg azt a számot... :( (Az IDG Hungary adja ki az újságot, náluk lehet szerezni ócsón.)

    I don't fit in. I fit out.

Új hozzászólás Aktív témák