Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz @matthew@ #4215 üzenetére

    Szia!

    Bocs,hogy csak most válaszolok,de hétvégén nem értem rá. Igen használható nyugodtan 2.0 portban is simán,sőt a Silicon Powernek nem "micro B" 3.0 csatija van a vinyó oldalán mint a többi 3.0 külső vinyónak általában,hanem a normál "A" ,így akár még talán sima 2.0 kábellel is lehet használni,de ez nem biztos.
    Aztán én nem akarlak erővel erre rábeszélni,jó a Samsung S2 is,csak az ugye a tavalyi modell ás csak usb 2.0. Mostanság meg talán mégéri inkább a 3.0-ásakat megvenni,mert én pl.nem akarok fél év múlva csak azért újra külső vinyót venni,mert azon 3.0 van,inkább letudom most. A Light Peek (10 Gbit/s vagy akár 100) meg még odébb van,meg inkább SSD-nél lesz értelme,sima hdd-nél a mozgó alkatrészek miatt vagy mi a franc amúgy is van egy sebességlimit,aminél már nemigen gyorsul tovább és ennek kihasználására elég az usb 3.0. Meg az SP-vel mindenképp jól jársz,sokan dicsérik. :C Én is ilyet akartam venni először,csak nekem nagyobb kapacitású kellet volna,min 640-es vagy nagyobb,ezért vettem végül WD My Passport 1 TB-ot.

    Meg talán olvass vissza picit, még akad ezekkel kapcsolatban pár hasznos infó.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák