Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Kabel15 #14005 üzenetére

    Teljesen jó az :K , Passport tudna akár többet is, de lehet másik HDD sebessége limitálja, v ahogy mondták töredezett, esetleg vmi folyamat, pl. vírusírtó akaszkodik rá kicsit.
    Ha megméred szintetikus sebességet pl. HDTune progival, akkor látos mennyit tud USB3-on a WD, viszont éles helyzetben az adatátvitelt fentiek alapján több minden befolyásolhatja...

    (#14008) sziszi89: sebességre gyakorlatilag mind a 6 db szinte azonos, v legalábbis elég hasonló ( 1 TB 2 x 500 GB lemezes HDD), apróbb eltérések lehetnek vezérlőből adódóan.
    Szerintem Passport Ultra, ez az új Adata HD650 is jó választás lenne, bár szerintem a Transcend 25M3 minőségibb db Adatánál, kábele is hosszabb, Y végű, ami van ahol jól jöhet, 3 rétegű ütésálló burkolata van, topicban tulajok nagyon dícsérték, tapintása is kellemes. :K Ütésállóba esetleg még SP A80 is szóba jöhet, igen masszív (youtube ;] ), itt PH-n is sokat dícsért kis cucc [link]
    tera lesz az, nem giga... :)

    (#14009) maathe: ez még a régebbi "tégla" Elements Portable, ezket a lépéseket tudom javasolni: [link]
    Windows nem akarja javítani, fomázni, eszköz-lemezkezelőben látszik, TV-n nem vettél fel rá filmet, mert akkor azért nem látja a rendszer :F De egy HDS állapot jó lenne, mert lehet szimplán vinyója döglődik (nem kattog?), v vezérlője szállt el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák