Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz janaman01 #56853 üzenetére

    De már "NAV regisztráció" státuszban van!? Addig felesleges foglalkoznod vele... mondom, szerintem simán megkapod... de ha nem... akkoris fizetned kell.. ha nemtudsz értéket mondani rá... nagyon speckó termék, nem lehet "rákeresni", akkor felétékelik a vámosok és abban nem lesz köszönet... 2-3x-os áron lesz vámkezelve... kár trükközni, csak rosszabbul jársz... küldesz e-mail-t, hogy nyerted, stb. és linket - árral ahol kapni ezt a terméket.... ~20E Ft-ért és erre számolnak majd.... (ha irreálisan alacsonynak gondolják... felértékelik) - de mondom kár stresszelni rajta... egy kutyanyakörv.. simán átjön - átjöhet... nem erre utaznak a vámosok... a hamis termékekre, drogra és a tuti áfás értékes műszaki cikkekre... laptop-mobil-tablet

    /szerk
    Na ott az oldalon van konkrét ár... azt elküldöd nekik linkbe - képeket, stb. hogy nyerted itt és itt, itt vannak a bizonyítékok, e-mail, kép, stb. facebook oldal, nem tudom hogysmint nyerted.... és hogy amúgy ennyibe kerül, ez alapján szeretnéd vámkezeltetni...

    101$... x272Ft = 27.472 Ft x 0,27= 7.417 Ft + 2.000 Ft vámkezelés: 9.417 Ft

    De még 1x mondom, egy ilyen termék simán átjön szerintem! Kár ezen stresszelned magadat... ha már "NAV regisztráció" státuszt kap... akkor aggódhatsz - küldheted az e-mailt

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • maj-viktor

    őstag

    válasz janaman01 #56853 üzenetére

    Mondjuk ez jópofa... de 20-30E Ft-ot ha "nagyon gazdag lennék" se adnék ki egy kutyanyakörvre... még ha "egyedi is"... (értem, hogy nyeremény - ingyé van, csak értékre mondom)

    Bár múltkor is itt valaki 10E+-ért vett energiatalt... szóval...

    Más meg mondjuk engem néz hülyének, hogy több tíz-százezreket költök fotós cuccokra... szóval mindenkinek megvan a "dilije tényleg", bár nekem hobbi és munkaeszköz... egy energiaital vagy kutyanyakörv-et nehez tudnék ebbe a kategóriába besorolni, ami hobbi is és munkaeszköz is... bár mondjuk egy pitbull-os éjjeliőrnek lehet hobbija és munkája is hogy energiaital este fennlegyen, hobbi, hogy gyűjti... nyakörv meg munkaeszköz a kutyának.. meg az energiaital, hogy este fennmaradjon... :DDD
    Najó ezt most jól összemostam, 2 random ember "szokását"! :DDD
    (najó asszem keveset aludtam, hogy ilyeneket fantáziálok!)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák