Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@reeo

    aktív tag

    válasz LámaZ #54719 üzenetére

    Ezt mind értem, csak az utánvételes dologra reagáltam. Futárral olcsóbb mint postával, ráadásul ha nem is veszik át, akkor ingyen visszahozzák és nem is áll a postán 10 napot. Csak alternatívaként javasoltam. Legrosszabb esetben is *csak 890Ft-ot bukik az ember. Persze azt se jó elbukni (néhány éve én is benyeltem néhány oda vissza küldözgetést postával), de jóval kevesebb pénz és idő mint ha postával küldené az ember.
    Nálam a "rekord" valami 400ft-os átalakító volt utánvétellel (1200 ért, még postával anno). Vannak emberek, akik csak utánvétellel hajlandók vásárolni. Egy részről megértem őket, és ha nem akarok/sz potenciális vásárlókat veszíteni, akkor be "kell" kockáztatni az utánvételes küldést. Nyilván a 400ft-os példa csak egy kirívó eset volt, húztam is a számat, de végül elküldtem úgy.

  • maj-viktor

    őstag

    válasz LámaZ #54719 üzenetére

    Dejó könyvek lehetnek, ha az áramszámlát kitudod belőle fizetni... :D
    (amúgy nekem is mind3-al van tapasztalatom mind eladó - vevői szempontból, azért írtam a dolgokat)

    (#54722) D@reeo
    Igen, ez régen működött... de legújabban sokan szórakázásból rendelgetnek és basznak fizetni... anno dolgoztam egy webshopba rendelés feldolgozó / "postai részen"... elég sok volt az uv-sen visszajött csomag, amit ugyebár a vég nyelt be, mert nem vették át! Mondjuk elég nagy forgalmú webshop is volt, szal ott valszeg megérte az a pár 10-100 visszajövő az összes közül! De nekem ha most havi szinten eltudok adni mondjuk 10x és azt mind uv-el akarják közel sem ilyen 1%-os visszadobott csomagok vannak - lennének, hanem sztem simán 50-50 még jóesetben

    Az emberek bizalmatlanok... én megértem - sok a csalás - csaló! De akkor ott a személyes átvétel is, mint alternatíva! Megnézed élőben, tetszik megveszed, nem tetszik nem veszed és kész! Csak ehhez azért mondjuk egy városban - kerületben kell laknia az eladó/vevőnek...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák