Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lililááá

    tag

    válasz maj-viktor #54260 üzenetére

    Írtam már korábban is hogy vettem egy rádiós mikrofon szettet 110 euró volt,egyik mikrofon nem üzemel rendesen,olyan alap zaja van hogy elviselhetetlen,erre kértem 35 euró visszatérítést,de előtte próbáltam egy sima cserébe megegyezni,mármint az adott frekin menő mikrofonra,ne az egész szettre,nem válaszolt napokig,majd azt mondta nincs hiba több videó is van ami tisztán hallható.Szerintem ez korrekt összeg ha csak elosztod 1 vevő 2 mikrofon,nos a mikrofon többe kerül mint a vevő ez biztos,ilyen körökben forgok. Az ali megállapított 13% visszatérítést, azt nem fogadtam el,ali pay-passal fizettem azon szerintem nincs ilyen akció hogy fizeti a visszatérítést.Ehhez a részéhez nem értek egyébként annyira. Egy szónak is száz a vége nem szaladt el a ló a visszatérítés összegében,1,5 hónapja tart ez a vita,ali 2x visszadobta 4-4 napra hogy egyezkedjünk-bizonyítsunk,majd jött az ünnep nem is hisztiztem,bulizzanak csak. De most már az én türelmem is véges,és igen tisztában vagyok a külföldi rendelések buktatóival,eddig mindig meg tudtunk egyezni mindenkivel nem az első vásárlásom,vele nem ment pedig nem rossz az aránya.Több a bukta mert volt áfa és kezelési költség de írtam is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák