Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Turbobacsi #53251 üzenetére

    "Menet kész" drón - quadcopter
    Nekem ÁFA-ztak, ismerősnek nem... és igen... nem kis doboz (de könnyű)
    ~40x30x10cm

    Bár én ahogy készítik elő jogszabályt, az egész dórnosdihoz, hamarosan tiltólistára teszik még ezeket a "játékszintű drónokat is", aztán behozni sem lehet így... és nem hogy azon örülsz, hogy átcsússza, hanem hogy nem kapsz utána 100E-s bírságot, mert te veszélyes terméket hozol be és terrorrista vagy valami hasonló... röhej kategória! Szal én amondó vagyok még addig rendelgessünk drónosdit, míg nem tiltják be ezek a marhák!

    Banggood meg nekem mostanában sz*rakszik... van tőlük asszem 2db NL-es, CH-s, CN-es és 2db track nélküli csomagom is... A CN-es megjött... a CH-st vámolják (pár napja küldtem a papírokat), de amúgy írtó lassan jött... az egyik NL-es célországba megérkezett, de szintén 1+hónapig jött... míg a 2db TN nélküli seholse.... 1+hónap után... arra is keresztet vethetek már látom... ha jól emlékszem valami 40.nap körül vagyok pont tegnap dispute-oltam azt a kettőt... Valami nem kóser mostanában a postázásukkal vagy nemtudom, de máshonnan sokkal jobban jönnek a csomagok... ebay/aliexpress/más webhop!
    (most pont bangtól rendeltem csomót.... 2db értékesebbet, 2 normál ~5E Ft /csomag, és 2 "értéktelen" 10$ alatti (a 2 TN nélküli)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • Mákosmetélt

    aktív tag

    válasz Turbobacsi #53251 üzenetére

    Na ma én is az aliról rendeltem meg a quadrokoptert délelőtt, és már meg is jött az email, hogy postázva :D Tracking Numbert is kaptam (NL a vége akkot jó lassú lesz? :S ), de még nem találja a rendszer. Azt hiszem naponta nézegetem majd hogy áll a dolog és imádkozom, hogy átcsússzon a vámon :U

    [ Szerkesztve ]

    Éljenek a nyulak!

Új hozzászólás Aktív témák