Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz beg #38954 üzenetére

    Nem a 7$ a nagytétel, hanem tegyük fel, rendelsz valamit 200$-ért, ugyebár annak a 70$ alatt van a vámköltsége, de megáfázzák - megvámolják! Akkor jóhogy mérges leszel ha nem téritik vissza, amikor te azért rendeltél onnan, meg fizettél +7$, hogy biztosan vámmentes legyen, még ha utólag is visszatérítéssel...
    ~60$ mínuszba leszel, amire nem számítottál, hiszen azért rendeltél úgy és onnan...

    Hát én tudnék cifrákat mesélni itt bár fórumtársról, miket kapok PM-be, azért mert INGYEN és időmet rááldozva segítek a külföldi rendelésekben másoknak... Bár itt nyilvánosba is osztotok jópáran mert segítek (és sokatoknak "okoskodás", hogy segítek - bár ez más téma)

    Abban szerintem is igazad van, hogy Hungary nagyon hamar feketlistás lesz ilyen vámbiztosításügyileg... sztem az egész EU-ba náluk fogják meg százalékosan a legtöbb csomagot!

    (#38956) CineDOG1
    Igen, nem írtad... pont ezért adódik, hogy tapasztalatból írod... rögtön ez jön le az embernek, hogy azért írtad - ajánlod, mert van már vele tapasztalatod... közbe nincs! Itt idáig egyetlen 1 ember írt be pozitív tapasztalatot, amit én és te is írtál...

    Nem rágalmaztam senkit, csupán feltételes módba írtam... hogy idézem: "(lehet csak egy "fizetett" ember)"

    Szerintem te is tudod... volt itt olyan ember, aki referenciás linkeket rakott be, hogy kapjon 1-2-5$-os bizbasz kuponokat az adott webshoptól... (így kell érteni a "fizetett embert", nem úgy, hogy most na kapsz 100$, ha pozitívat írsz rólunk...)

    (#38957) bl4ze
    Rád inkább nem reagálok, mert normális keretek közt nem tudnék szerintem...
    Röviden, csak annyi: majd ha annyit leteszel itt a fórumba "közösségileg", mint én, akkor majd elfogadom a fikázásodat, addig nem! Mert nem negatív hsz-eket írok, szinte csak segítő pozitívakat... De gondolom rontom az üzeleted, mert segítek a hétköznapi embernek is rendelni külföldről, hogy számotokra ennyire szálka vagyok a szemetekbe... Ez már bebizonyosodott számomra a sok negatív PM támadásból!

    u.i.:
    nyaraláshoz bocs, de csoró vagyok....

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák