Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz hidroponi #35809 üzenetére

    Nincs közöm a cikkhez, nekem "csak" a JunkieeeBoy-os posztokhoz van közöm (na azokat én írtam)

    "24életévemmel", de tudtam, hogy megkapom, hogy áhhhh akkor fiatal vagy és "semmit se tudsz az életről"... xD Nem azért írtam, hogy 24év, csakhogy 90-es rendszerváltás utáni gyerek vagyok, így nem éltem abban a korban, csak a tisztánlátás miatt írtam, de attól még így is baromság, amit írtál, még hogyha 50éves is vagy...

    Na viszont a "közeli hozzátartozós tanúskodással" igazad van... Ez így van, ezt én is tudom! Ezt nem tagadom, hogy nem vagy / vagyok köteles rá terhelőt vallani... De ez most nem ide tartozik és hülyeség, csupán próbáltam érzékeltetni, hogy ott is ha tegyük fel látsz egy gyilkosságot, késelést vagy mit tudom én, állampolgári kötelességet értesíteni a rendőrséget...

    A NAV ügyintézős tapasztalatod meg, egyszer ilyet tapasztaltál és már általánosítasz, hogy minden NAV ügyintéző ilyen, hogy csak a saját véleményét mondta el és nem tájékoztatott úgymond... az állításod szerint csupán azért, mert nem "idézte a pontos törvény paragrafust"? O.o

    Azt elismerem, hogy "állítólag" öregebb vagy, így talán kicsit tapasztaltabb, de hidd el nekem is volt / van / lesz még dolgom a NAV-val, így képbe vagyok! De amit mondasz egy hülye általánosítás... mert esetleg rossz tapasztalatod volt velük!

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • pluhm

    aktív tag

    válasz hidroponi #35809 üzenetére

    Üdv!

    Ez szerintem nem idevaló, hogy nem vagy köteles magadra, hozzátartozódra terhelő "vallomást" tenni. Ilyen alapon nem is vagy köteles adóbevallást benyújtanod, mert az rád "terhelő"? Ennek az egésznek semmi köze a "vallomáshoz"....

Új hozzászólás Aktív témák