Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gege94

    tag

    válasz sirály69 #3503 üzenetére

    Nekem is disput után kezdett el komunikálni a tmallboxos eladó (és nem volt igaz, hogy hétvégén nem dolgozik a skype részleg, mert még utánam is fent volt egy jó ideig aznap) , hiába mondják itt, hogy ez mekkora etikátlanság, de ha ez kell, hogy ember számba vegyen... És pénteken amikor leírtam mindent dél környékén mind a 3 lehetséges helyre, akkor sem válaszolt nekem, majd este 10 fele nem érdekelt és elkezdtem a disputot, erre persze másnap szombaton 10kor már visszajelölt és egészen 1-ig fent is volt, sőt még vasárnap is egy kellemeset beszélgettem vele, (amúgy jó fej srác.) és sirály69, szerintem jogos volt disput, habár a vegyszer érveit sem szabad figyelmen kívül hagyni.

  • fateless

    veterán

    válasz sirály69 #3503 üzenetére

    Amikor gege94-gyel erről beszéltél pár napja, akkor leírtam ezt. Ő várt egy kicsit, de te nem vártál.
    Sajnos azt kell mondjam, hogy ebben te is benne leszel, ha megszünteted saját magadnak a lehetőséget, hogy tudj a postázás után bármi egyéb vitarendezést kérni a paypal-on. Sajnálom, hogy ilyen kellemetlen tapasztalattal kezdesz, mivel könnyen elveszi a kedvedet a továbbiaktól, miközben az általános vélemény pozitív. Tényleg érdemes várni kicsit, a te érdeked is.
    De remélhetőleg nem lesz semmi gond a rendeléseddel és nem kell paypal-hoz fordulnod. (Nekem az elmúlt 1 évben volt kb 80 rendelésem Kínából, egyszer kellett paypalhoz fordulnom, akkor is úgy, hogy megbeszéltük külön, csak nem volt jó a felírt e-mail címe, ezért kellett ott jeleznem - persze többet vártam, ismerve a kínai kultúrát)

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák