Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • El_Diablo

    tag

    válasz Zeki #26189 üzenetére

    Igen ezt észrevettem. Ezért nem veszek pipa,cica és 3levél mintás termékeket. Sem... Semmi bajom a műanyagokkal, csak be kellene végre látni, hogy nem mindenre és nem minden áron kellene használni. A legpofátlanabb ezekkel kapcsolatban, hogy csak a brand-et fizeted meg és annyiba (vagy többe) kerül mint más szintén márkás bőr, pamut termék... :Y
    Az megint más kérdés, hogy melyik népcsoport preferálja ezeket a márkákat. :D

    [ Szerkesztve ]

  • SSlyTR

    aktív tag

    válasz Zeki #26189 üzenetére

    Egyet értek veled. Viszont a azért kerül mégis annyiba mint egy normál kényelmes márkás cipő, mert sokat fejlesztenek rajta. És a fejlesztéseket is meg kell fizetni, meg persze a nevet.
    Egyedül cipőt érdemes jót venni, még sportoláshoz is. Nekem például egy vacak cipő miatt volt hetekig tartó térdfájdalmam. Elmúlt elmentem megint futni 2 km után azt hittem meghalok. Vettem egy jó cipőt és nagyon jó lett. Viszont azokat tartom hülye bunkóknak, akik utcára is ezekben járnak. Hülyén néznek ki, nem tartanak annyit így és a bunkója még azt is hiszi, hogy menő ezzel. :DD a barom :))
    A másik kedvencem a nike, adidas stb pólók. Mert érdemes 15 ezeret adni egy pólóért, ami sportoláshoz való, vagyis csak beleizzad az ember. Vagy egy rövidnadrág 10ezer. :W Sportoláshoz jó az 1000 forintos kínai póló, vagy az ajándék szitázott póló is, és kifakul, megnyúlik, kit érdekel épen edzek, sportolok, nem az operabálba mentem.

    Az pedig, hogy meddig bírja egy cipő a felhasználás módján illetve a felhasználás gyakoriságán múlik. Ez kb úgy van mint a kocsiknál, km-re!!! Nem mindegy, hogy egy év alatt, 10 ezeret mész a kocsival, vagy 150ezret.
    Itt van két példa. futok heti egyszer 5 km-t 2 évet bír a cipő, az évi 250 km. Ha pedig heti 40 km-t futok, akkor a 250 km összejön 6 hét alatt. És ekkor kezdődhet a hőbörgés, hogy valakinek 2 évet bír, valakinek meg 2 hónapot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák