Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz tupacamaru #86202 üzenetére

    Sziasztok!

    Rendeltem Banggoodról egy kis hőmérő + páratartam mérő fali kis kütyüt, még 04.20-án, "Priority Air Mail" holland regisztrált szállítással és csomagbiztosítással. Pár nap alatt meg is érkezett Hollandiába, majd onnan 04.28-án továbbküldték Magyarország irányába, és a trackingnél azóta is ez az utolsó bejegyzés amit látok:

    "28-03-2018 12:20 The item is on transport to the country of destination"
    Magyar posta rendszerében: "Célországba elküldve / Item sent abroad 2018.03.28. | 13:00 NLAMSA (Netherlands)"

    Szerintetek van rá esély, hogy majd egyszer csak beolvassák itthon is a rendszerbe, lehetséges, hogy mégiscsak megérkezett Magyarországra, csak még egy raktárban, vámnál van?
    (Vagy valamelyik postai dolgozó használja már vidáman otthon... ? )

    Azóta rendeltem már BG-ról és GB-ről más dolgokat is, és azok közül is érkezett be itthonra és azokat be is olvasták és a státuszuk már: "Célországban feldolgozva / Processed in the destination country"

    Kinek írjak az eltűnt csomag ügyében? Magyar postának érdemes? Szerencsémre volt rajta biztosítás is, így elvileg Banggood-nak ingyen újra kellene küldenie, ha nem érkezne meg, de úgy érzem nem az ő hibájuk, hogy eltűnt, fizessen érte a posta, ha már elhagyta...
    Szerintetek? :F

    [ Szerkesztve ]

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák