Új hozzászólás Aktív témák

  • qdak

    addikt

    válasz Qru #2150 üzenetére

    Hello,

    -Sikerült elérnem őket, kb 30 perc alatt, persze Üzembetartó (édesanyám) nélkül semmi adatot nem közölhetett....
    -Előkerítettem.
    -A felmondásról persze nem tudtak, csak azt hajtogatta, hol találtam a felmondó nyilatkozatot? Már azon a szinten voltam, hogy megmondtam, hogy "nem az én oldalam, hanem a maguké, ott volt fent és azt csináltam ami oda le volt írva, másrészt meg milyen megoldás levelezni, miért nem elég email..."
    -15 perc eszmecsere után, hagytuk a felmondót, mik a lehetőségek most (azon kívül, hogy befizetem, mert azt nem fogom)
    Persze jött elöször, hogy nincs más, meg ha nem fizetem sem köthetek másnál, csak náluk plusz akkor a büntit is fizethetem náluk.
    Aztán csak engedett: kellett egy kérvényt írnom, közös megegyezésre, 10 napon belül válaszolnak, (reméljük). A köztes időrészt ki kell fizetnem, aztán mehetek máshoz.
    Persze az árazáshoz (se)nem mondott rendes választ. Remélem megszabadulok tőlük, vagy megy az autó...

    moddingR (hogy célszerű felmondani?): levélbe ne!

    [ Szerkesztve ]

    ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák