Új hozzászólás Aktív témák

  • k.kristof

    őstag

    válasz Cheesus #4236 üzenetére

    Régi könyveket honnan szerzel be, aminek már esetleg a kiadója is megszűnt? :) Mondjuk egy Gyilkos idő antológiát? :)

    Amit lehet, nyilván a kiadótól veszek meg (legfeljebb akcióban jó olcsón), de ha valahol látok jó áron valamit, megveszem, még ha meg is van, és legfeljebb lepasszolom valakinek. A fenti példánál maradva, az első példányomat a Corvin negyednél vettem a Mozgó Könyvek kocsijáról, ami több helyen is ott van Budapesten, és minden könyv 300 forint náluk. A kínálat persze főleg régi könyvekből áll, de pont az olyanokat már csak antikváriumban kapni főleg. A második példányt, amit elajándékoztam, azt meg a Múzeumok Éjszakáján szereztem, egy szakközépiskolában, ahol csak úgy mellékesen kiraktak egy padra pár könyvet (gondolom könyvtári selejtezés), amiket darabonként 100 forintért árultak. Alig hittem a szememnek, persze hogy rögtön lecsaptam rá, még ha utána órákon keresztül a kezemben is kellett tartanom, mert nem volt nálam táska.

    A duplikátumok elkerülésére meg használjátok esetleg a Moly.hu-t, még ha két külön felhasználót csináltok is, lehet csinálni közös magánkönyvtárat, ahol látszik, melyik könyv kié, és később szét is lehet választani.

Új hozzászólás Aktív témák