Új hozzászólás Aktív témák

  • felora:)

    tag

    válasz felora:) #188 üzenetére

    Nohh.

    Amikor ezt a hibát feldobja a gépezet, akkor amint írtam semmivel nem lehet bebootolni... Bármit csinálsz nem fog menni...

    Át kell állítani RAID modba a SATA -t, aztán egy SSD -re vagy winyóra előre feltelepített Win10 -el bebootolni, ezt engedi így. Miután bebootoltál Win alatt egy BIOS frissítést kell neki tolni és a szokásos, gépet kikapcsolni, aztán már indul is 0 -ról és minden jó lesz.

    A hiba "megidézése" nekem így sikerült, ami 2 lapot is "kinyírt" ideiglenesen: 3 ilyen alaplapot használok jelenleg is. Abban az időben amikor előjött ez a hiba aktívan 2 lapot használtam. IpFire rendszer volt telepítve az egyik gépre, (most nem megyek bele miért, csak.) az IpFire gépből az SSD -t kiszedtem és átraktam egy másik lapba. Bootolásnál elkezdett sipákolni, majd fogta magát és újra indult a gép, utána elkezdte feldobálni ezt a "bpf version check error" hibát és nem bootolt be többet. Először gondoltam, nagyszerű, ez a lapom kuka. SSD -t átraktam a másik lapba és ugyanezt eljátszotta. "bpf version check error". Ekkor már megalapozott lett a gyanú, hogy ez összefüggésbe lesz az SSD -re telepített rendszerrel. Viszont azt még mindig nem tudom, hogy miért, mit követ el ez a szegény rendszer az alaplappal, hogy ezt előhozta...

    Röviden ennyi. :D

Új hozzászólás Aktív témák