Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz tibee77 #979 üzenetére

    volt egy fb oldal ... twentyeight vagymi ... azt úgy követtem, mert valaki egyszer linkelt valamit róla, és én is le voltam döbbenve, hogy insteniítik trumpot
    mert igen, trump az akit leírtál
    egy alapból nagyon gazdag családba született valaki
    aki mellesleg konferátor volt a punkrációkon
    ( ami a műsokr közül is a legbugyutább butyutaságnak a mélységének a legalja ... az egész alapból forgatókönyv - és ezen amerikiak el tudnak lenni??????? )
    minden elnököt a deep state jelöli ki, és Keneddy megölése egy "reprezentatív példa", egy "pléldastauálás" mi történik ha valaki nekik ellentmond

    rewagen meg előtte szinész volt. reklámszinész
    és ő lett a wall street reklámarca

    de
    szerintem trump amiket kimondott, azzal beleköpött a deep state levesébe (*), ezért lett letiltva a twitter fiókja - ami mennyire durva már?
    egyrészt: mennyire kontroll alatt tartja még az elnököket is, az összes politikust is a social media, mert akinek nem engedik, annak az üzenete nem fog eljutni az emberekhez

    másrészt: kimondhatjuk, akinek a kezében van a média, az irányítja a világot

    * nem hiszem, hogy ez benne lett volna a forgatókönyvben
    de nem tudom trump miért mondott ilyen dolgokat
    beszélt a maszk ellen - igaza volt? igen
    beszélt a deep staterről - igaza volt? igen
    beszélt hogy a media átver minket ... igaza volt? igen.

    ja és azt a tweintieght face oldal is megszünt már nagyon rég.
    vajon mért akarja a háttérhatalom, hogy trumpról még csak beszélni se lehessen?
    miért cenzúrázták?
    mert kimondta az igazságot.
    a kérdés az az, hogy miért mondta ki az igazságot

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • Karmko

    tag

    válasz tibee77 #979 üzenetére

    Ezt például elég jól lehet bizonyítani:
    [link]
    [link]

    A világ összes kormánya közül vajon melyik feszegette a témát? Egyik sem. Ebből látszik, hogy egy nagy színház az egész USA-val, ruszkikkal és Kínával együtt is...

Új hozzászólás Aktív témák