Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz Karmko #509 üzenetére

    Igen, de az a bajom ezzel, hogy nekem nincs erre bizonyítékom, így csak a mintázatot és a logikát látom, de azt nem, hogy "ez így is van". Ergo fenntartással, de érdeklődve szemlélem a dolgokat. Ez a legtöbb, ami kihozható ebből. :)

    A másik videót majd megnézem, most már nem vagyok fitt hozzá, de az tuti, hogy benézték a 2. kiegészítést, mert nehezen tudják letörni, és addig bizony van fék meg egyensúly a rendszerben, amíg fel van fegyverezve a lakosság. Bár a hülyítés hatásosabb tud lenni, így manipulálva működik az uralom is...
    Európában az önvédelemhez való jog valahogy nem dívik (állampolgár "kis hülye", majd mi jól megoldjuk helyette az életét, ő csak négyévente x-eljen egyet, aztán kuss...). Még egy tetves paprika sprayt sem hordhatsz, mert atomsugárvetőként tartják számon (kkve), pedig kutyák (meg medvék - volt egy) ellen a legtutibb. Ahogy bunkó, részeg, direkt belédkötő ember ellen is tuti (hogy lefújod és elmenekülhetsz a konfliktusból, mindenki megússza alapon.). Vannak érdekes dolgok...

    B.G. már évtizedek óta vita tárgya, - egyrészt alapítvány más néven adóelkerülés, másrészt olyan dolgokba nyúl bele (de mások is), ami néhol kirobbanó botrányokkal együtt szintén... erősíti a mintázatot :)
    Mindenesetre durva elszólás volt. Amúgy meg: a Marvel Thanos-témája is izgi, mert az első gondolatom az volt, hogy "na már felhozható a téma, lehet tematizálni a tömegeket, terelni őket a fény felé", és kb. stimmelt a visszajelzés, mindenki szimpi, jól felépített gonosznak, logikusnak vélte... Érdekes.

    "Szerintem."

  • eszlenyek

    tag

    válasz Karmko #509 üzenetére

    [link] Tessék egy videó, hogy a jobb egészségüggyel és az oltásokkal, hogyan lehet csökkenteni a népesedést. De ugye ha a hibás konklúzionkhoz keresünk premisszákat, akkor csak alátámasztjuk minden létező információval.

Új hozzászólás Aktív témák