Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    Sziasztok.Igazából nem tudom hogy itt vagy a Netflix-es topikban kellene ezt leírnom, de szerintem már ide passzol.
    Tegnap előfizettem a Netflixre. Van egy kis kütyü itthon (Mini M8SII Amlogic S905X procival) + egy HDReady Orion LCD. Na mire felkínlódtam a Kodi alá a Netflixet nem kis idő volt. Van rajta gyárilag is, de nem enged be ill. sikeresen letöröltem :( és a Play áruházban meg nem találja.
    A telepített alkalmazások listájából kikerestem, de ott meg azt írja nem kompatibilis az eszközzel, ami azért is fura mert még a csomagolásra is rá van nyomtatva.
    Na a lényeg, hogy a NFAuthenticationKey leírással és utána pendrive-al sikerült végre a Kodi alatt is belépni a Netfixbe.
    Na de hogyan tudnám ezt beállítani (https://www.netflix.com/browse/audio)
    hogy magyarra keressen rá, ha Kodi alól nyitom meg?
    Szülők eddig a youtube-ot nézték, az ment az androidos felület alól, de a Netflix-et a Kodi alól sikerült elővarázsolni és mivel rengeteg tartalom van, jó lenne ha a magyar nyelvűeket hozná fel, mivel ők nem fognak feliratosan semmit sem megnézni.
    Van erre valami jó beállítási lehetőség? Előre is köszönöm ha valaki válaszol erre a hosszú irományomra.

    +1 kérdés: lehet olyan felületet előhozni mint pl. pc-n? Vagy ahhoz másik skin is kell a Kodi alá?

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

  • Roland8622

    aktív tag

    válasz Liar #35167 üzenetére

    Szia.Köszönöm, ezt kipróbálom még. Mivel csak idegesít a dolog, így mentem tovább és belebotlottam ebbe: https://help.netflix.com/hu/node/57688.
    Itt leszedtem azt a régi verziót ahova vitt az oldal és az működik különálló appként :Y
    Igaz semmi magyar nincs benne, mármint a felületén.
    Ja meg találtam ilyen kereső kódokat különböző kategóriákra.
    Bár ez is vegyesen adja be, mert ahol létezik magyar felirat azt is oda veszi.
    Na meg össz-vissz közel 100 magyar szinkronnal rendelkező tartalmat találtam. Ennek is nagyrésze sorozat. Aztán majd mennyire fog nekik bejönni, passz.
    A Kodis kezdőlapon csak a Netflixre tudnak menni, kivettem minden sallangot. Majd ma este fogjuk élesben tesztelni, hogy is kell használniuk. Addig még lehet feltolom ezt a Custom cuccot ;) / és megírom majd hogy működik a készüléken.

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

  • Roland8622

    aktív tag

    válasz Roland8622 #35168 üzenetére

    Kipróbáltam és működik. Viszont hiába van rákötve egy vezeték nélküli egér, csak a távirányítóval tudom kezelni. Az egérrel hiába kattintgatok.

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák