Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    Topikgazda

    Sziasztok!

    A Linux programok topic-ban szembe jött yt-dlp projekt. Láttam, hogy ott megoldott a Videa oldalról történő letöltés. Így kész is volt a terv: átültetve a dekódolást, keltsük életre a Videa Next Generation addont. :)
    Ennek megfelelően a Movieshark repo-ba felkerült a Videa Next Generation addon 1.0.4-es verziója. A változások:

    - XML dekódolás megoldása
    - Matrix, Nexus kompatibilitás
    - Minőség választása (kapcsolható automatikusra)
    - Felnőtt tartalmak kikapcsolhatóak a beállításokban

    Folyományaként a ResolveURL videa resolver-ét is javítottam és beküldtem egy pull request-et. Mivel nyilván ennek van némi átfutási ideje, így a Movieshark repo-ba feltettem a ResolveURL 5.1.94~beta verzióját (a jelenlegi legfrissebb az 5.1.93). Egy frissítések keresésével automatikusan frissülni fog (aztán majd Gujal00 repo-jából a végleges 5.1.94-re is).
    Ez azért jó nekünk, mert így a ResolveURL-t használó addonokból (szinte az összes magyar addon azt használja) a Videa források is indulni fognak (ha nem távolították el a videót). Pl. a dmdamedia-ban elég sok videa link található. Ez természetesen az aktuális master branch-ból készült, azaz pl. a streamsb javítást is tartalmazza.

    [ Szerkesztve ]

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák