Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz PowerBuldog #1649 üzenetére

    Nagyon jó. Ahhoz képest, hogy egy hete megy rendben van. Vannak benne bugok, de javítják rendesen. A világ nagyon szépen kidolgozott, amit pont most beszéltem valakivel, hogy a páncélok is nagyon jól meg vannak csinálva, wowos hasonlattal élve mikor ott lvl20on egy bőrcafat a ruha, itt nagyon szépek a páncélok kidolgozottsága stb. Tudom részletkérdés, de nekem nagyon bejön. A questek nem grindelősek, nem az van, hogy hozzál 8 rókafarkat, hanem van egy quest-story, és mellékküldetésképpen kapod meg, hogy ölj meg X darab védőt is. Persze ez nagyjából megvan mikor bemész teljesíteni a questet, de ha nincs akkor érdemes összeszedni (de nem kötelező). Van, hogy a bonus missionoknál van stage1-2-... és a vége, hogy ölj meg valami minibosst, azok még jó lootot is dobnak. Sokan azt mondták régebben, hogy csőhatású. Egyáltalán nem az. A vanilla wowhoz hasonlít, amiben nem volt flying mount, és csak oda mehettél amit nem zártak el hegyek. Na itt is ez van kb. csak itt nem "megyék" vannak mint a wowban, hanem bolygók. Elmész egy bolygóra, van 3-4 része ahova bemész, megvan a questsorozat, ami elküld egy másik bolygóra stb.
    A PVP az nem szintenként, hogy mondjuk10-20 majd 21-30 stb. hanem mindenki együtt öli egymást, de a skillek egy szintre vannak húzva, egy lvl10es karinak akkora HP-ja van mint egy lvl50esnek, illetve a sebzésük is egy szintre van hozva. Ez persze wargame, a világban összefuthatsz nálad kisebbel és nagyobbal is az ellentétes frackióból.
    A crafting rendszer nagyon jó, nem kell farmolni ezerrel, ezt jól kitalálták. Szedhetsz magad is alapanyagot, de a crew-t is elküldheted hogy szedjen. Ez általában valamennyi pénzbe kerül, na meg idő, amíg a crew távol van. Viszont mivel van több, ezért a "kedvenceddel" PVP-zel (ami ad pénzt, tehát tudod finanszírozni a crew questeket) vagy questelsz, és közben a nem használt crew meg hozza az anyagot, vagy éppenséggel gyártja amit akarsz.

    ami nekem hiányzik az az interface személyreszabása, itt nincsenek addonok stb. amivel egyedibbé lehet tenni. (különösen kellene egy dpsmeter addon :) )

Új hozzászólás Aktív témák