Aktív témák

  • divot

    veterán

    A minap, valamelyik beton ökör totyikban az élet értelmét kereste a mélyen tisztelt társaság. Volt ott mindenféle ötlet, a fennkölttől a gyermekes butaságig, persze aztán csak nem derült fény a titokra, mert időben zárták a totyikot a moderátorok. Jól is néznénk ki, ha épp a PH! fórumán hullna le a lepel a nagy titokról, aztán ittmaradna az egész emberiség motiváció nélkül. Parcit meg kiátkoznák a létező összes egyházból.

    Ez csak azért jutott eszembe, mert kamaszként én is sokat foglalkoztam ilyesféle megválaszolhatatlan kérdésekkel, még a végtelen világúrt is megpróbáltam elképzelni, amibe igencsak belefájdult a fejem. Az élet értelméről pedig verseket írtam, mint például: ''Érezdted már, hogy fűszál vagy a hegytetőn, és letaposhat, ki arra jár?'' Ez a szösszenet bizonyosan a kjúros időszakomban születhetett. :D

    Persze kamaszos hülyeség volt az egész, ezt tegnap óta egészen pontosan tudom. Tegnap ugyanis Kicsi Bacsó visszamosolygott rám, és ettől a gyönyörű pillanattól azonnal a helyükre kerültek a dolgok.

    Mert azt ugyan továbbra se tudom, hogy úgy általában mi az élet értelme, de abban már bizonyos vagyok, hogy mi az én életem értelme. (Az én életem értelme most éppen szopikázik, mivel túlvagyunk a fürdetésen, ráadásul elérte az öt kilós súlyt a drágaszág. :DDD)

    Szóval kalandra föl, kedves fórumozók, irány a hitvesi, szerelmi, és ki tudja még milyen ágy, és szaporodjatok, mert csak akkor kerek a világ, és akkor süt igazán a nap, ha van egy pici, aki alkalomadtán visszamosolyog rátok. :)

Aktív témák