Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz DigitXT #2898 üzenetére

    Nem más a villája véletlenül?
    Na jó, képek alapján dehogynem. Szóval nem egyszerűen pattintható be hátra:

    Amúgy elgurultam a rollers.hu-hoz, tudnak-e valami megoldást hátra, de nem...
    A kinézett Frenzy kerék tényleg 230-as (titkon reméltem, hogy mivel annak az
    első és a hátsó kereke eltérő méretű, hátha csak elírás), abszolút nem fér be...
    Meg ha beférne sem igen ajánlották, mert műanyagfelnis, s nagyobb tempónál,
    ha kap egy ütést megfeküdhet, mert nem elektromos rollerhez találták ki.:R

    Ui: a gurulás végén lemerült, megtapasztalhattam végre* az elgyengülést, ill. a
    legvégén a nulla rásegítést, viszont nem kapcsolt ki! Szépen megállt 29.5V-on,
    a kijelző működött tovább, mérte a sebességet, távot, sőt volt fék is! Mi több, a
    regeneratív fék segítségével még valamennyi extra rásegítést is lehetett nyerni,
    "lejtőzés" után, szóval tényleg tölt vissza, ahogy kell.:D Ja és pici rásegítéssel
    is kényelmesebb rollerezve haladni, mint teljesen nullával! Hatalmas pluszpont,
    hogy funkcionális marad (távmérés, fék): ez még májusi modell, teljesen bevált.
    (Ha megjön a csere, elképzelhető, hogy családban marad az is, meglátjuk...:DDD)

    *: a másik az fogta magát, és se kép se hang, vissza se lehetett kapcsolni.:DD

    Szerk: viszont a Dembinszky utcában kegyetlen milyen macskaköves járda van.
    Jó, hogy nem feküdtem el rajta, aztán inkább mentem az aszfalton, mint azon...
    Kis tempónál is iszonyat csörgés-zörgéssel lehet csak rajta haladni. Kegyetlen!
    Ill. ezt a vékonyka hátsó kereket úgy meg tudja vezetni, hogy csak kapkodsz.:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák