Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    nah tegnap beszereltem hátra egy etwow kereket a kugoora és igazán érdekes az eredmény
    39V 27perc 5,2km egy régi kerekes utam
    38,5V 27perc 5,5km volt a ma reggeli az újjal (teljes 5 bart mutatott mindkettőnél az aksi)

    a menetkomfort szerintem érezhetően jobb. nem világmegváltó, de kényelmesebb. ami inkább előny hogy nagyon stabil. ez is be-be akad dolgokba de nem annyira mint a régi/eredeti. plusz nem érzem azt hogy ki akarna alólam csúszni kanyarban, hanem rendesen tapad.

    viszont lassabb tőle a roller. 1kmh-t vesztettem szinte biztos, és talán egy picit többet eszik (tegnap hegynek fel nagyon leszívta magát). ez viszont annyira nem gond, mert így végig 3masban tudom hagyni, és indulásnál nem ránt túl nagyot, hanem teljesen korrektül (bár kicsit talán lassan) gyorsul.
    szerintem pont emiatt nincs nagy időkülönbség, mert egyrészt a régi kerékkel se nagyon tudtam teljes sebességgel menni a megálldogálások miatt, viszont mivel ez stabilabb, ezért bátrabban merek kicsit gyorsabban menni egyes helyeken. plusz gyalogosoknál se kell annyira lassítanom, mert ez nem veri fel annyira a köveket mint a régi (az azért ijesztő tudott lenni)

    meglátom még hazafelé, hogy hogy teljesít hídnak fel. az azért egy kicsit tempósabb út szokott lenni.

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák