Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spy89

    aktív tag

    válasz Libretom #7936 üzenetére

    Saját Kindle-m nem volt, csak kölcsönben volt nálam egy 4-es, illetve néhány óra erejéig tudtam ismerkedni a Touch-al. Ahogy fentebb is írták. a világítás miatt nem olyan feketék a betűk mint az előbb említett készülékeken, inkább egy árnyalattal szürkébb-nek mondanám. Hozzátéve, hogy ez véleményem szerint semmit nem ront rajta, csak elsőre eltérő volt a többihez képest.
    A kijelző felbontása szuper, a kontrasztal szerintem semmi gond. Ami nekem kifejezetten feltűnt az az, hogy míg a régebbi Kindle-ökön a 4-5 lapozás környékén már látszott a betűkön, hogy itt-ott egy kicsit töredezettek és kívánják már a teljes frissítést, addig ez jelenség a Paperwhite-nál már nem tapasztalható. A régebbieknél is megvolt, hogy a 4-5. lapozásnál már halvány lenyomatok maradnak az aktuális szövegen kívül, ez az új készüléknél is megvan de nem annyira feltűnő, mert nagyobb a felbontás és mintha halványabb is lenne. A megvilágításhoz hozzá kell tenni, hogy a kijelző alján egy kb. 2 cm-es sávban árnyékos, nem olyan egyenletes mint fentebb, személy szerint nekem nincs vele problémám, nem feltűnő.
    A személyes véleményem, hogy ha valakinek nagyon kell a megvilágítás és a nagyobb felbontás ( a régi is teljesen jól, illúziórombolás nélkül olvasható) és be is tudja szereztetni Amerikából akkor nyugodtan vegye meg. Viszont ha csak azért mert új, "jobb" és a médiakampány felcsigázta és már esetleg van is egy az előző sorozatból származó Kindle-je ( K4, Ktouch) ami még működőképes, akkor még várjon vele!
    Mindamellett én teljesen meg vagyok elégedve a képességeivel!

    UI: A Kindle-varázs oldalon is hamarosan meg fog jeleni egy teszt a Paperwhite-ról. Aki esetleg egy profibb leírásra vágyik hamarosan megtalálja. Én csak azt a kevés saját tapasztalatomat osztottam meg ami eddig összegyűlt.

    [ Szerkesztve ]

    Jön még boardosra lavina! :D

Új hozzászólás Aktív témák